Sık Sorulan Sorular

Aşağıda www.fevzikarakoc.com sitesinden yapacağınızla alışveriş ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Bize Sorun

Cevabını bulmadığınız sorularınızı buradan bize sorabilirsiniz.

İletişim

Sık Sorulan Sorular

Nakliye

Satın aldığınız eser hazırlandıktan sonra aski aparatları üzerine monte edilmiş şekilde köşelere koruyucu kartonlar yerleştirilerek güçlendirilmiş mukavva kutular ile gönderilir.

Satın aldığınız eser kargoda hasar görmüş ise lütfen teslim almayın. Kargo görevlisinden konu ile ilgili tutanak tutmasını talep ediniz. Satın aldığınız eser en kısa zamanda yeniden hazırlanıp adresinize gönderilecektir.

Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra 5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Kargo bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak 3-7 gün içerisinde elinize ulaşacaktır.

Ödeme

Sitemizde tüm kredi kartları ve banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi kullanılmamaktadır.

İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dâhil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.

Hayır, fevzikarakoc.com sitesinden alışveriş yapabilmek için üye olmanız gerekmez. Fakat üye olduğunuz takdirde, siparişinizle ilgili bilgilere ulaşırsınız ve kargo takibinizi yapabilirsiniz.