İletişim

Görüş, öneri ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kocayol Cd. 49 Kozyatağı  Kadıköy – İstanbul

Çalışma Saatleri

Pzt-Cum: 10:00 – 18:00
Cumartesi: 10:00 – 13:00

Eposta

info@fevzikarakoc.com

Sık Sorulan Sorular

fevzikarakoc.com sitesinde tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Hayır, fevzikarakoc.com sitesinden alışveriş yapabilmek için üye olmanız gerekmez. Fakat üye olduğunuz takdirde, siparişinizle ilgili bilgilere ulaşırsınız ve kargo takibinizi yapabilirsiniz.

fevzikarakoc.com sitesindeki eserlerin her biri sanatçı tarafından imzalı Özgünlük Belgesi (Certificate of Authenticity) ile birlikte alıcıya teslim edilmektedir.

İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dâhil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.

fevzikarakoc.com sitesinden verdiğiniz tüm siparişlerden sonra mutlaka bir bilgilendirme e-postası alırsınız. Ayrıca siparişiniz ile ilgili bilgileri hesabım sayfasına giriş yaparak müşteri panelinizden de görebilirsiniz.

Siparişlerle ilgili sorularınızı siparis@fevzikarakoc.com adresine iletebilirsiniz.

Siparişini verdiğiniz ve ödemesi onaylanan eserler en geç 5 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Belirtilen 5 iş günü maksimum süredir. Kargo dışında bir teslimat yöntemi kullanılmamaktadır.

Mesaj Gönder