Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizde hangi ödeme şekilleri geçerli?

fevzikarakoc.com sitesinde tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Eser satın alabilmek için siteye üye olmak zorunda mıyım?

Hayır, fevzikarakoc.com sitesinden alışveriş yapabilmek için üye olmanız gerekmez. Fakat üye olduğunuz takdirde, siparişinizle ilgili bilgilere ulaşırsınız ve kargo takibinizi yapabilirsiniz.

Almayı düşündüğüm eserin orijinal olduğunu nasıl bilebilirim?

fevzikarakoc.com sitesindeki eserlerin her biri sanatçı tarafından imzalı Özgünlük Belgesi (Certificate of Authenticity) ile birlikte alıcıya teslim edilmektedir.

fevzikarakoc.com sitesinden kredi kartı ile alışveriş yapmak güvenli mi?

İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dâhil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.

Siparişimle ilgili detayları nereden öğrenebilirim?

fevzikarakoc.com sitesinden verdiğiniz tüm siparişlerden sonra mutlaka bir bilgilendirme e-postası alırsınız. Ayrıca siparişiniz ile ilgili bilgileri hesabım sayfasına giriş yaparak müşteri panelinizden de görebilirsiniz.

Siparişimle ilgili bir sorum var nereye iletebilirim?

Siparişlerle ilgili sorularınızı siparis@fevzikarakoc.com adresine iletebilir ya da 0553 536 17 19 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Yaptığım alışverişlerde teslimat nasıl yapılmaktadır?

Siparişini verdiğiniz ve ödemesi onaylanan eserler en geç 5 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Belirtilen 5 iş günü maksimum süredir. Kargo dışında bir teslimat yöntemi kullanılmamaktadır.

E-posta Gönder
This is form is just for demo purpose. No inquiries will be answered.