50.Yıla Özel Fevzi Karakoç Limited Editions

Lımıted Edıtıon Nedir?

“Fevzi Karakoç Limited Edition” sanatçı Fevzi Karakoç tarafından sanatının 50.yılına özel hazırlayıp özenle seçtiği eserlerinin sanatçının belirlediği sayılarda “Müze Kalitesinde” çoğalttığı çalışmalarıdır.

“Fevzi Karakoç Limited Edition” serilerinde sanatçı Fevzi Karakoç üretim aşamasından önce eserlerin kaç edisyon olarak üretileceğini belirler ve eserler bu sayıdan fazla üretilmez. 

Satın alınan “Fevzi Karakoç Limited Edition” sanat eserleri sanatçı Fevzi Karakoç tarafından imzalanan orjinallik sertifikası ile birlikte teslim edilmesi sebebiyle sanat eseri olma özelliğini her zaman taşır.

mağaza

Orijinallik Sertifikası Nedir?

“Fevzi Karakoç Limited Edition” Orijinallik Sertifikası satın alınan eserin sanatçı Fevzi Karakoç tarafından onaylı bir edisyon olduğunu ispatlayan belgedir.

Sitemizde satışa sunulan tüm eserler sanatçı Fevzi Karakoç tarafından imzalanmış olan Orijinallik Sertifikası ile birlikte eser sahiplerine gönderilir.

“Fevzi Karakoç Limited Edition” Orijinallik Sertifikası üzerinde sanatçı Fevzi Karakoç’un ıslak imzasına ek olarak satın alınan eserin adı, boyutları, edisyon numarası, yapım yılı, basım yılı ve basım yöntemi bilgileri yer alır.

mağaza